#1
Patiesībā šis blogs man bija jau sen tikai nekā īpaša tur nebija. Taču vakar man radās tāda spontāna ideja ka tomēr vajag rakstīt un rakstīt diezgan bieži. Vismaz priekš sevis, lai varētu piefiksēt visas sajūtas un emocijas kuras ir un būs. Parasti pirmaja ierakstā cilvēki par sevi kauko stāsta. Taču vienigais ko es varu teikt ir tas ka es esu traks un brīvību mīlošs cilvēks. Mani ir gr;uti pakļaut kādiem noteiktiem ierobežojumiem. Un man arī ir vienalga ko kads cits doma par mani, bet man nav vienalga ko domā un saka par maniem draugiem un ģimeni. Tās man ir vērtības neiznīcināmās un nemirstošās. Cilvēkus iepazīst ar sirdi, nevis ar acīm vai prātu
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru